Opium Kielce, Warszawska 28 Lok 4 Miejsce przyjazne dla Dzieci

Pielęgnacja stóp

 

Pedicure

Pedicure to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych stóp wykonywanych w naszej pracowni. Czystość i higiena przestrzegane w czasie zabiegu pozwalają zapewnić odwiedzającym nas gościom komfort i bezpieczeństwo. Zabieg pedicure, polega na zmiękczeniu zrogowaciałego naskórka, opiłowaniu paznokci, usunięciu zrogowaceń przy pomocy frezarki, peelingu i wmasowaniu kremu odpowiedniego do potrzeb skóry.

 

Pedicure medyczny

W ramach pedicure medycznego, zajmujemy się stopami, które nie wymagają jeszcze interwencji lekarza i zastosowania specjalistycznych technik leczenia. Oferujemy zatem Państwu usługę w zakresie usuwania wszelkich odcisków, korekcji wrastających paznokci, rekonstrukcji płytki paznokciowej, pękających i nadmiernie zrogowaciałych.  

 

Pedicure japoński

Pedicure japoński to nowość na polskim rynku kosmetycznym. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa - trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

Pedicure Japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten unikatowy pedicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.