Opium Kielce, Warszawska 28 Lok 4 Miejsce przyjazne dla Dzieci

Pielęgnacja dłoni

 

Manicure

Zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie. Zmiękcza stwardniały naskórek wokół płytki, odżywia i rozjaśnia płytkę paznokcia, uelastycznia skórki. Po zabiegu dłonie są miękkie i delikatne, a paznokcie gładkie i pięknie wymodelowane.

 

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie usług w salonach stylizacji paznokci. Lakier hybrydowy, inaczej nazywany permanentnym lakierem UV to najczęściej kolorowy żel z  dużą zawartością pigmentu, posiadającym elastyczność żelu i trwałość akrylu.  Założeniem takiego manicure to szybko i trwale pomalowane paznokcie, bez odpryskiwania, bez ścierania i odgnieceń. Niewątpliwie aktualnie manicure hybrydowy jest przebojem i niesie wiele możliwości. Klientki od razu pokochały tak wykonane paznokcie za ich trwałość, estetyczność i niezawodność.

Zastosowanie hybrydowego żelu w zabiegu manicure zapewnia doskonały wygląd paznokci naturalnych przez 2-3 tygodnie.

 

Manicure SPA

Relaksujący zabieg manicure z peelingiem i masażem dłoni, odżywczą maską i serum na bazie kosmetyków aromaterapeutycznych, bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. Zabieg zakończony jest położeniem na dłonie parafiny.

 

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten unikatowy manicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu!

Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Średnio co dwa - trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

 

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia

Zabieg  ten jest przeznaczony dla Pań pragnących wzmocnić swą własną naturalną płytkę. Wolny od kwasów, elastyczne żele Alessandro wspaniale pielęgnuje i wzmacnia paznokcie. Paznokcie mogą być pokryte transparentnym lub mleczno- białym żelem. Tak wzmocnione, zatrzymują swój wypielęgnowany, naturalny wygląd przez wiele tygodni. Dodatkowym argumentem przemawiającym za ich zastosowaniem jest fakt, że lakier nałożony na paznokcie pokryte żelem staje się wyjątkowo trwały.