Opium Kielce, Warszawska 28 Lok 4 Miejsce przyjazne dla Dzieci

Zabiegi upiększające

 

Henna

Profesjonalna henna do farbowania brwi i rzęs firmy Refectocil. Bardzo łatwa w użyciu, higieniczna, nie pozostawia śladów na skórze. Rewelacyjna zarówno do brwi jak i do rzęs, nie podrażnia skóry. W naszej Pracowni posiadamy także naturalną proszkową hennę firmy KAMA której zaletą jest silniejsze działanie pokrywające siwe włosy.

 

Regulacja brwi

Zabieg polega na usunięciu zbędnych włosków oraz nadaniu brwiom naturalnego wyglądu, tak by wydobyć naturalne atuty każdej Pani. Regulacja brwi nadaje im regularny kształt, podkreślając jednocześnie oko.

 

Makijaż

W naszej Pracowni wykonujemy różne makijaże w zależności od okoliczności:

  • Makijaż dzienny,
  • Makijaż wieczorowy,
  • Makijaż ślubny

 

Aplikacja rzęs metoda 1:1 Secret Lashes

To najdoskonalsza metoda przedłużenia, pogrubienia oraz stylizacji rzęs. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do naturalnej rzęsy na całej jej długości (dlatego tez metoda nazywa się 1:1). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu- prawidłowo doklejana rzęsa nigdy się nie odkleja, a wypada wraz z naturalną rzęsą (zgodnie z jej naturalnym cyklem życia, który wynosi do 90 dniu).

Metoda pozwala na pogrubienie oraz przedłużenie rzęs aż do 50% . Zabieg aplikacji rzęs trwa około 2 godziny.

 

 

Przekłuwanie uszu

Oferujemy Państwu nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymaganiami Unijnymi. Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez w złotych lub srebrnych oprawach. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia złotych kolczyków.