Opium Kielce, Warszawska 28 Lok 4 Miejsce przyjazne dla Dzieci

Masaż bańkami chińskimi

Zbliża się lato, myślimy o lżejszych ubraniach, urlopie, plaża, słońce..... ale czy nasze ciało jest już przygotowane?? Cellulit to zmora wielu Pań, pod tym terminem skrywają się złogi tłuszczu podskórnego, które tworzą na powierzchni skóry fałdki i nieestetyczne grudki. Przeważnie tworzą się one w okolicach ud, pośladków, brzucha, kolan, łydek i barków. Nieoceniona jest moc baniek w kuracji antycellulitowej. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
    Pierwszą czynnością jest nałożenie olejku antycellulitowego dłońmi na masowaną część ciała, po to by ułatwić przesuwanie bańki po skórze, bez powodowania bólu. Wykonujemy szybkie, koliste, rościerające ruchy. Drugi krok to przyssanie gumowych baniek i przesuwanie ich ruchem ciągłym, a następnie okrężnym po miejscach z cellulitem. Rościeranie wykonujemy na przemian z masażem bańką.
Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany w serii(seria 10 zabigów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Pojedynczy zabieg to koszt 50 zł.  Karnet na 5 zabiegów - 210 zł, 10 zabiegów - 400 zł. Przy zaawansowanym stopniu cellulitu należy zrobić tygodniową przerwę i powtórzyć serię. Oczywiście drogie Panie należy odżywiać się zdrowo, trochę ruchu i koniecznie w trakcie zabiegów należy pić ok 2 l wody dziennie.
Efekty są rewelacyjnie, warto spróbować i cieszyć się pięknym, jędrnym ciałem.  
Polecam i zapraszam serdecznie.